تهیـــه و تولیــد انــواع مــواد نســــوز :
خانه / محصولات / پکینگ گرافیتی،نخ گرافیتی

پکینگ گرافیتی،نخ گرافیتی

پکینگ گرافیتی،نخ گرافیتی از الیاف آ زبست بافته می شوند و به روغن و گرافیت آ غشه میشوند،این پکینگ ها اغلب در پمپ ها،شیرآلات صنعتی،صنایع نفتی ودر محیط هایی که انکنل وسیم استنلس استیل میباشند که به مقاومت مکانیکی این پکینگ ها می افزایند.

نخ گرافیت (Graphite Yarn) از گرافیت منبسط شده با حجم بالا ساخته شده است و با استفاده از الیاف پنبه,الیاف شیشه,سیم فولاد ضد زنگ,سیم مسی,فیبر کربن و… تقویت شده است.

 

پکینگ گرافیتی،نخ گرافیتی  به طرز ماهرانه ای از گرافیت انعطاف پذیر همراه با الیاف فیبر طبیعی ساخته شده که قابلیت ارتجاعی خوبی نیز دارد.

 

نخ گرافیت یک عایق حرارتی مقاوم جهت استفاده در صنعت مانند ساخت لباس های ضد حریق,پمپ ها,شیرآلات صنعتی,کوره ها و صنایع نفتی است.

 این نخ می تواند از ۲۰۰- تا ۴۵۵+ درجه سانتی گراد دما را تحمل کند.

طنابهای پکینگ گرافیتی،نخ گرافیتی محصولی بسیار عالی جهت آبندی پمپ ها، فلنج ها، شیرآلات صنعتی،  صنایع نفت و گاز و در کل استفاده از آنها در محیطهای که با فشار و بخار همراه است. این محصول در صنایع مختلف کشور جهت آبندی شفت ها (شافت)  بمنظور جلوگیری از خروج سیالات ویا وارد شدن هوا کارایی بالای دارد.

طناب های نسوز گرافیتی به دو نوعند :

طناب نسوز گرافیتی خالص : این محصول از گرافیت خالص بافته و با سیمهای نسوز مستحکم شده و از  ویژگیهای منحصر به فرد این محصول میتوان به موارد زبر اشاره کرد :

  • تحمل حرارت بالا تا ۱۰۰۰ درجه سانتیگراد
  • استحکام کششی و مقاومتی بالا
  • مقاومت عالی در مقابل مواد قلیایی و شمیایی و اسیدی

طنابهای (پکینگ گرافیتی،نخ گرافیتیی) نسوز  گرافیتی آغشته با دیگر الیاف نسوز:

  • پکینگ آزبست گرافیت
  • پکینگ تفلون گرافیت
  • پکینگ آرامید گرافیت
  • پکینگ کتان گرافیت

پکینگ کتان گرافیتاین پکینگ از نخ (طناب) کتان بعنوان ماده اصلی و از روغن یا گریس گرافیت بعنوان ماده آغشته شده به نخ تولید میشود.

این محصول بیشتر جهت آبندی پمپ ها، شافت ها، لوله و فلنج ها با فشار پایین می باشد. این محصول دارای تحمل حرارات پایین (حداکثر ۱۵۰ درجه سانتیگراد) می باشد و برای آب بندی موارد حساس که نیاز به مقاومت حرارتی بالا و استقامت همراه با تحمل فشار باشد مناسب نیست و بیشتر در آب بندی های مواردی چون پمپ های کشاورزی و نظیر آن کاربرد زیادی دارد.

از مزیتهای این محصول :

  • قیمت بسیار مناسب
  • تنوع سایز از ۴ میل تا ۴۰ میل
  • فراهم بودن محصول

این محصول ساخت کشور هند می باشد.

 

مطلب پیشنهادی

ورق تفلونP.T.F.E تفلونP.T.F.E

ورق تفلونP.T.F.E

ورق تفلونP.T.F.E  (در اشکال ورق،میل گرد و لوله تفلون)همراه با ترکیبات تفلون گرافیت،تفلون کربن،تفلون فایبر گلاس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.