تهیـــه و تولیــد انــواع مــواد نســــوز :
خانه / محصولات / پکینگ تفلون گرافیت

پکینگ تفلون گرافیت

پکینگ تفلون گرافیت خالصP.T.F.E بافته شده از نخ تفلون خالص به صورت نوار منعطف در سطح مقطع مربع میباشد که به عنوان اب بند کار برد وسییعی در صنایع مختلف مانند صنایع شیر سازی و پمپ سازی دارد.مقاومت حرارتی از _۱۸۰ تا مثبت ۲۶۰درجه سانتیگراد دارد،مقاومت شیمیایی ازPH1 تا ۱۴ وضریب اصتکاک بسیار پایین از خصوصیات این محصول می باشد.
پکینک تفلون خالص P.T.F.Eدر ابعاد ۳*۳ میلیمتر تا ۵۰*۵۰میلیمتر قابل تامین و عرضه میباشد،و در سانتریفوژ ها،شیرآلات صنعتی،میکسرها،لوله ها،پمپ ها و صنایع برق و غیره مورد استفاده وسیعی دارد.

پکینگ تفلون گرافیت (PTFE Graphite Packing) بافته شده از نخ تفلون گرافیت به صورت نوار منعطف در سطح مقطع مربع می باشد که به عنوان آببند، کار برد وسیعی در صنایع مختلفی نظیر شیرسازی و پمپ سازی دارد. تفاوت آن با پکینگ تفلون خالص در عملکرد بهتر آن در تماس با سطوح فلزی محرک و دوار مانند پمپ ها می باشد.

مقاومت کششی بالا؛ مقاومت حرارتی از – ۱۸۰ تا + ۲۶۰ درجه سانتیگراد؛ مقاومت شیمیایی از PH 1 تا ۱۴ و ضریب اصطکاک بسیار پایین از خصوصیات این محصول می باشد. پکینگ تفلون گرافیت بدلیل سازگاری با اکثر روانسازهای صنعتی، گذر زمان بر آن بی تاثیر بوده و خوردگی شفت ها را به حداقل می رساند.

پکینگ تفلون گرافیت (PTFE Graphite Packing) در ابعاد ۳ × ۳ میلیمتر تا ۲۰ × ۲۰ میلیمتر قابل تامین و عرضه می باشد و در مواجهه با بخار، آب، مواد نفتی، حلال ها، اسیدها، بازها و اکثر مواد شیمیایی عملکرد عالی دارد.

پکینگ تفلون گرافیت تهیه شده از الیاف تفلون گرافیت در حالت نواری منعطف در سطح مقطع چهار گوش می باشد که در صنعت آب بند، کار برد گسترده ای در صنایع مختلف نظیر ساخت شیرآلات و پمپ ها دارد. تفاوت پکینگ تفلون گرافیت در مقایسه با تفلون خالص در مقاومت کششی و ضریب اصطکاک بسیار پایین آن در پمپ های می باشد. 

علاوه بر ضزیب اصطکاک مقاومت حرارتی این پکینگ ها ۱۸۰ الی ۲۸۰ درجه سانتیگراد می باشد.این پکینگ ها در سایز های ۴*۴ الی ۳۰*۳۰ قابل عرضه می باشد.این پکینگها در محیط های برخورد با  بخار، آب داغ، مواد شیمیایی، حلال ها، اسیدها، بازها و اکثر مواد شیمیایی و قلیایی عملکرد بسیار خوبی دارد.

مطلب پیشنهادی

ورق تفلونP.T.F.E تفلونP.T.F.E

ورق تفلونP.T.F.E

ورق تفلونP.T.F.E  (در اشکال ورق،میل گرد و لوله تفلون)همراه با ترکیبات تفلون گرافیت،تفلون کربن،تفلون فایبر گلاس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.