تهیـــه و تولیــد انــواع مــواد نســــوز :
خانه / محصولات / پکینگ تفلون،پکینگ P.T.F.E

پکینگ تفلون،پکینگ P.T.F.E

پکینگ تفلون،پکینگ P.T.F.E بافته شده از نخ تفلون خالص به صورت نوار منعطف در سطح مقطع مربع میباشد که به عنوان اب بند کار برد وسییعی در صنایع مختلف مانند صنایع شیر سازی و پمپ سازی دارد.مقاومت حرارتی از _۱۸۰ تا مثبت ۲۶۰درجه سانتیگراد دارد،مقاومت شیمیایی ازPH1 تا ۱۴ وضریب اصتکاک بسیار پایین از خصوصیات این محصول میباشد.
پکینک تفلون خالص P.T.F.Eدر ابعاد ۳*۳ میلیمتر تا ۵۰*۵۰میلیمتر قابل تامین و عرضه میباشد،و در سانتریفوژ ها،شیرآلات صنعتی،میکسرها،لوله ها،پمپ ها و صنایع برق و غیره مورد استفاده وسیعی دارد.

پکینگ تفلون،پکینگ با دو ساختار قابل دسترس می باشد:

نوع اول بافته شده از الیاف مرغوب تفلون همراه با گرافیت با خاصیت روان کننده تر و تحمل دمایی ۱۶۰- الی ۲۸۰+ درجه سانتی گراد می باشد.
مناسب جهت استفاده در تمام ترکیبات شیمیایی (به جز فلزات آلکالاین و فلورین گازدار) ، شفت موتور (با سرعت پایین) ، پمپ پیستونی ، سانتریفوژ و درزگیر است.

نوع دوم بافته شده از الیاف مرغوب تفلون به همراه گرافیت آغشته شده به روغن سیلیکون با تحمل مضاعف حرارت می باشد. مورد کاربری آن مشابه نوع اول و جایگزین بسـیار مناسبی جهت انواع کاسه نمد با فشار ضعیف نیز می باشد.

 این پکینگ ها کاربردهای فراوانی در صنایع از جمله آب بندی, ساخت شیرآلات و پمپ ها دارند.تفاوت تفلون گرافیت در مقایسه با تفلون خالص در مقاومت ,کشش و ضریب اصطکاک آن است.این پکینگ ها در محیط مختلف در برخورد با بخار،آب داغ،مواد شیمیایی،حلال ها،اسید ها،بازها،و اکثر موارد شیمیایی و قلیایی عملکرد بسیار خوبی دارند.

 

مطلب پیشنهادی

ورق تفلونP.T.F.E تفلونP.T.F.E

ورق تفلونP.T.F.E

ورق تفلونP.T.F.E  (در اشکال ورق،میل گرد و لوله تفلون)همراه با ترکیبات تفلون گرافیت،تفلون کربن،تفلون فایبر گلاس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.