تهیـــه و تولیــد انــواع مــواد نســــوز :
خانه / دسته‌بندی نشده / پارچه نسوز ازبستی

پارچه نسوز ازبستی

پارچه نسوز ازبستی از الیاف بسیار مرغوب از جنس ازبست بافته شده اند. پارچه نسوز ازبستی مناسب جهت حرارت گیری و عایق کاری تاسیسات، کارخانه ها، دیگ های بخار و . ‌. ‌. می باشد. مقاومت حرارتی پارچه نسوز ازبستی ۳۰۰ الی ۷۵۰ درجه سانتیگراد میباشد .پارچه نسوز ازبست در عرض های ۳ الی ۱۰۰ سانتیمتر و در ضخامت های ۱ الی ۳ میلیمتر موجود میباشد.

پارچه نسوز ازبستی از الیاف هایی از جنس آزبست بافته می شوند. این پارچه های نسوز آزبستی بسیار مناسب جهت حرارت گیری و عایق کاری تاسیسات ساختمانی ، کارخانه ها ، دیگ های بخار و همچنین تهیه البسه ودستکش های نسوز صنعتی هستند.مقاومت حرارتی این پارچه های آزبستی بنا به گرید آن ها از ۲۶۰ الی ۶۵۰ درجه سانتیگراد می باشد.عرض این پارچه ها به صورت نواری از ۳ الی ۱۰۰ سانتیمتر و در ضخامت های۱، ۱/۵ ،۲ و ۳ میلیمتر عرضه می شوند.

پارچه نسوز ازبستی یا برزنت آزبستی (Dust Free Asbestos Cloth) از الیاف آزبست بافته شده است و مناسب جهت عایق بندی دیگ های بخار ,لوله ها , نیروگاه های برق , عایقکاری تاسیسات, ساختمانها و کارخانجات و نیز جهت تولید دستکش و لباس نسوز نیز قابل استفاده می باشد.

تحمل حرارتی این پارچه با توجه به گرید آن از ۲۵۰ تا ۵۰۰ درجه سانتیگراد بوده و با عرض ۱ متر و ضخامت های ۱.۵ – ۲ و ۳ میلیمتر و طول ۲۵ الی ۵۰ متر قابل دسترس می باشد.

 از کاربردهای پارچه نسوز  آزبستی می توان به درز گیری داکت های کوره ها – درزگیری دریچه های مرتبط با مشعل – آسترکاری سطوح داغ – عایق پشتیبان کوره ها اشاره کرد. پارچه نسوز آزبست مخصوص عایق کاری قالبها در صنایع ریخته گری و در صنایع ساختمانی است و به عنوان عایق و لایه محافظ جوشکاری کاربرد دارد.

واردات و عرضه پارچه نسوزصنعتی فایبرفلون چسبدار و ساده ، پارچه فایبرگلاس ، پارچه فایبر سرامیک ، پارچه آزبست تفلونی ، پارچه سیلیکونی ، پارچه کولار ، پارچه کربن دار(به صورت ساده سیمدار و فویلدار)در حالت نواری در عرضهای ۲cm الی ۱۲۰cm در ضخامت های مختلف با تحمل حرارتی ۳۰۰ الی ۱۲۶۰ درجه ی سانتیگر.

مطلب پیشنهادی

ورق تفلونP.T.F.E تفلونP.T.F.E

ورق تفلونP.T.F.E

ورق تفلونP.T.F.E  (در اشکال ورق،میل گرد و لوله تفلون)همراه با ترکیبات تفلون گرافیت،تفلون کربن،تفلون فایبر گلاس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.