تهیـــه و تولیــد انــواع مــواد نســــوز :
خانه / محصولات / ورق سیلیکون و لاستیکهای صنعتی

ورق سیلیکون و لاستیکهای صنعتی

ورق سیلیکون و لاستیکهای صنعتی نتیجه ی زحمات چندین شرکت متفاوت بود، که در کل دنیا در حال تحقیق بودند. تا محصولی را بسازند، که بتواند گرما و دمای بالا را تحمل کند، و این جست و جو همچنان ادامه داشت تا اینکه اولین سیلیکون ارتجاعی در سال هزار و نهصد و چهل و سه به وجود آمد.

این سیلیکون ارتجاعی در سال هزار و نهصد و چهل و هفت به کشور های مختلف دنیا برای اولین بار صادر شد که میزان تولید آن نیز چشمگیر و زیاد بود و پس از آن به مصرف عمده رسید. در دهه های آغازین، سیلیکون در وسایل نقلیه ، حمل و نقل غذایی ، پزشکی ،الکترونیک و استفاده های  ساختمانی مهم و بسیار معمول بود.

ورق سیلیکون به دلیل مقاومت حرارتی ، خاصیت انعطاف پذیری مناسب و نداشتن هیچگونه عوارضی برای سلامتی انسان جهت استفاده در محیط های حرارتی و محیط هایی که با مواد غذایی یا دارویی تماس دارند مناسب می باشد. ورق ها سیلیکون عموما به صورت رول ( از ضخامتهای ۰/۵تا ۲۰ میلیمتر) و در دو نوع ساده و مسلح شده با پارجه فایبرگلاس عرضه می گردد.

ورق سیلیکون و لاستیکهای صنعتی:

واردات و توزیع انواع سیلیکون های آلمانی ،کره ای و چینی به صورت نواری در عرض های یک الی ۱۶۰ سانتیمتر مناسب برای دستگاه های وکیوم و تولید واشر های مقاوم در برابر حرارت و فشار و محیط های تولید مواد غذایی.

لاستیک نسوز سیلیکون(ورق سیلیکون ، رول سیلیکون ، پارچه سیلیکونی) ، ضد گاز و بنزین (VITION) ، ضد روغن NBR ، طبیعی NR ، مصنوعی SBR ، ضد سایش ، نئوپرن ، E.P.D.M ، دیافراگم ، تسمه نقاله های منجید دار (پلی استروکتان) و انواع لاستیک کف پوش و گوشتی (ضربه گیر).

واردات و عرضه مستقیم  ورق سیلیکون  بصورت رول و متری با ضخامتهای مختلف (۳mm-2mm-1mm-0/5mm الی ۱۰mm ).

ورق های سیلیکونی در ضخامت های ۰/۵ تا ۲۰ میلیمتر در عرض های ۱۲۰ ،۱۳۰،…۱۶۰ سانتیمتر موجود میباشند

طراحی وتولید شلنگ ،واشر و قطعات سیلیکونی طبق نقشه و نمونه ارایه شده با دقت بسیار بالا در کیفیت های مختلف پذیرفته می شود.

 طراحی وتولید شلنگ ،واشر و قطعات سیلیکونی طبق نقشه و نمونه ارایه شده با دقت بسیار بالا در کیفیت های مختلف.

 

 

 

مطلب پیشنهادی

ورق نسوز آزبست

ورق نسوز آزبست

ورق نسوز آزبست یکی از قدیمی ترین ورق های واشر در زمینه مواد نسوز است …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.