تهیـــه و تولیــد انــواع مــواد نســــوز :
خانه / محصولات / فیبر استخوانی،نخدار

فیبر استخوانی،نخدار

فیبر استخوانی از ورق های کاغذ آغشته به رزین فنولیک تشکیل شده است و دارای مشخصات فنی فیبر نخدار میباشد،با این تفاوت که قابل تراشکاری و پانچ را ندارد و سوراخ کاری آن با استفاده از ابزار دقیق امکان پذیر است.این محصول به صورت ورق و میل گرد از ضخامت ۵/. میل الی ۵۰ میلیمتر موجود میباشد و ابعاد ۱۰۰*۲۰۰ سانتیمتر موجود میباشد.

فیبر استخوانی از رزین فنولیک و ماتریس(کاغذ کرافت) تشکیل شده که با فشار بالای ۲۰۰۰ تن پخته شده و از استحکام بسیار خوب برخوردار است، فیبر استخوانی عایق الکتریکی و حرارتی میباشد و جهت پانچ کاری و تراشکاری و هرگونه ماشین کاری مناسب است.


 میل گرد این محصول از ۵ میلیمتر الی ۱۰۰ میلیمتر میباشد که برای ساخت واشر و تراشکاری به کار می رود.

ایزوولت از انواع فیبر های عایق استخوانی که درساخت آن نوعی کاغذ مخصوص ورزین فنولیک  استفاده شده است تولیدی شرکت طبق استانداردهایتولید می‌شود.

در ساخت آن نوعی کاغذ مخصوص ورزین فنولیک به عنوان مواد پایه استفاده شده است. فیبر استخوانی (ایزوولت) به دلیل مجهز بودن این شرکت به پرس ۲۰۰۰ تنی و داشتن تراکم بالا ،  دارای مقاومت مکانیکی بسیار خوب و مقاومت الکتریکی عالی بوده و با توجه به مقاومت فوق العاده در مقابل حلال های شیمیایی و همچنین خاصیت جذب آب بسیار پایین کاربردهای عدیده ای در صنعت دارند.

بعلاوه قابلیت ماشین کاری فوق العاده این محصول استفاده روز افزودن آن را در صنایع الکتریکی ، الکترونیکی ، مخابراتی ، هوانوردی ، صوتی و تصویری وماشین سازی و غیره را فراهم آورده است . مخصوصاً اینکه این فیبر در محیط های گرم و مرطوب نیز به خوبی قابل استفاده می باشد.

 

مطلب پیشنهادی

ورق تفلونP.T.F.E تفلونP.T.F.E

ورق تفلونP.T.F.E

ورق تفلونP.T.F.E  (در اشکال ورق،میل گرد و لوله تفلون)همراه با ترکیبات تفلون گرافیت،تفلون کربن،تفلون فایبر گلاس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.